top of page

Canex Eğitim ve Danışmanlık olarak Microsoft Office Uygulamaları alanında eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Microsoft Office Eğitimleri ile projelerinize ve karşılaşacağınız problemlere pratik sonuç odaklı çözümler üretmek başlıca faaliyetlerimizdir.

Canex Eğitim ve Danışmanlık olarak Microsoft Office uygulamaları ile iş hayatınızı kolaylaştırmaktayız. Önemli olanın Microsoft Office uygulamalarını bilmek değil; en iyi analizi yapmak olduğunun bilincinde olup sizlere eğitim,danışmanlık ve proje hizmetleri vermekteyiz.

Eğitim, danışmanlık ve proje faaliyetlerimizden yararlanarak çalışma sisteminizi daha etkin ve kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Tarafımızca kurumunuzda kullandığınız raporlar analiz edilerek daha pratik hale getirilmekte ve zaman tasarrufu sağlanmaktadır. Yapacağımız çalışmalarla sisteminize daha hakim olacak, analiz ve karar aşamalarında daha hızlı haraket edeceksiniz.

İlerleyen teknolojinin engellenemeyen hızına yetişmeniz için bireysel eğitimler ile iş hayatınızda etkin rol oynamaktayız. Grup eğitimleri, bire bir özel eğitim, sizlerin belirleyeceği arkadaş çalışma gruplarına özel eğitim ve online eğitim ile farkımıza şahit olacaksınız.

Bir çok iş ortağımıza geliştirdiğimiz projeler ile iş ortaklarımızın işlerine daha hakim olmalarını sağlayarak zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmaktayız.

Yaptığınız işlerde, sağlıklı datalar temin etmek, işlemlerimizi raporlamak, sahip olduğunuz datalarla kaliteli analizler yapmak , çalışanlarınızın performanslarını takip etmek gibi pek çok konularda sizlerin yanıdayız.

İsterseniz işlerinizi kolaylaştırmak için raporlama ve projeler geliştirelim;

isterseniz raporlama ve projeler oluşturmak için sizleri ve takım arkadaşlarınızı geliştirelim.

bottom of page